کد خبر : 3190 ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت [ ۲:۱۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیأت دولت

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیأت دولت پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیأت دولت هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیأت دولت
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیأت دولت


هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور ، به بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه در خصوص کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کشور پرداخت.

در این گزارش، وضعیت کلان منابع و مصارف پیش بینی شده و رویکرد لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور با تأکید بر بودجه ریزی عملیاتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ادامه مباحث پیرامون لایحه به جلسات بعدی موکول شد.

 

صدور ضمانت نامه برای لازم الاجرا شدن موافقت نامه مالی با اگزیم بانک چین
هیأت وزیران در راستای تجهیز و تدارک منابع مالی خارجی مورد نیاز در چارچوب احکام برنامه‏ های توسعه و قوانین بودجه سنواتی، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به نمایندگی از سوی دولت برای لازم الاجرا شدن موافقتنامه مالی مربوط به پروژه برقی کردن راه آهن تهران – مشهد بین بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک چین (به صورت وام ترجیحی و وام تجاری)، ضمانتنامه مربوط را صادر نماید.

 

اعلام نظر دولت در خصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس
اعضای دولت در ادامه، ضمن اعلام نظر در خصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کردند.

امیدواریم خبر ” آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیأت دولت” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها