کد خبر : 4073 ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت [ ۹:۳۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت الله هاشمی شناسنامه انقلاب بود / انقلاب ما با نام ایشان پیوند خواهد خورد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک مدیر برجسته هم در شورای عالی انقلاب فرهنگی و هم دوران جنگ و سازندگی بود. به گزارش ایسنا، سیدعباس صالحی در حاشیه مراسم سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک مدیر برجسته هم در شورای عالی انقلاب فرهنگی و هم دوران جنگ و سازندگی بود.

به گزارش ایسنا، سیدعباس صالحی در حاشیه مراسم سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در جمع خبرنگاران گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک عالم دینی و محقق اسلامی بود. فردی که با تفسیر راهنما و نوشته‌های متعدد در تاریخ مکتوب ایران جایگاه خاصی دارد. آیت الله هاشمی در سال‌های متمادی تحصیل و تحقیق خود و چه در زمان زندانی بود یکی از محققان دینی و برجسته اسلامی بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی شناسنامه انقلاب اسلامی بود و از سال ۱۳۴۱ تا زمان وفات ایشان او با انقلاب زیست و حرکت کرد، انقلابی بود و انقلابی ماند.

صالحی یاد آور شد: آیت الله هاشمی رفسنجانی در کنار رهبر و امام راحل به عنوان پیرو و یار حضور داشت و خدمات قابل توجهی برای پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس و توسعه انقلاب اسلامی داشت.

وی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی یک مدیر برجسته انقلاب، هم در شورای عالی انقلاب فرهنگی و هم دوران جنگ و سازندگی بود. ایشان با انقلاب عجین بود و انقلاب ما با نام ایشان پیوند خواهد خورد.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها