کد خبر : 5686 ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۵:۰۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادعای مذاکره غیرمستقیم ایران و اسرائیل در اردن/سخنگوی وزارت خارجه: کذب و خبرسازی است

ایران قطعا و اساسا رژیم اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد سخنگوی وزارت امورخارجه خبرسازی ها درباره مذاکره غیرمستقیم ایران و رژیم صهیونیستی در اردن را تکذیب کرد و گفت: در بحبوحه خیانت برخی کشورهای عربی به آرمان فلسطین این خبرسازی ها برای انحراف افکار عمومی است. آفتاب‌‌نیوز : بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در […]

ایران قطعا و اساسا رژیم اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد

سخنگوی وزارت امورخارجه خبرسازی ها درباره مذاکره غیرمستقیم ایران و رژیم صهیونیستی در اردن را تکذیب کرد و گفت: در بحبوحه خیانت برخی کشورهای عربی به آرمان فلسطین این خبرسازی ها برای انحراف افکار عمومی است.

آفتاب‌‌نیوز :

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص ادعای برخی رسانه های صهیونیستی و سعودی در خصوص مذاکره غیر مستقیم ایران و رژیم صهیونیستی در اردن گفت: این ادعا از اساس کذب و خبرسازی است.

به گزارش آفتاب‎نیوز؛ وی افزود: جمهوری اسلامی ایران قطعا و اساسا رژیم جعلی، تروریستی و غاصب اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد و هدف چنین دروغ پراکنی هایی کاملا واضح و آشکار است.

قاسمی خاطر نشان کرد: در بحبوحه خیانت برخی کشورهای عربی به آرمان فلسطین و پایمال کردن مجاهدت و مقاومت چند ده ساله ملت مبارز آن سرزمین، خبرسازی مغرضانه و پوچ برخی وبگاه های منتسب به محور عبری – عربی برای انحراف افکار عمومی جهانیان از جنایات اخیر رژیم صهیونیستی جای هیچگونه تعجبی ندارد.

منبع: ایرنا

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها