کد خبر : 11794 ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۲:۱۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایران کاملا راه دیپلماسی را باز نگهداشته است/ هدف تهران اجرای کامل تعهدات طرفین در برجام است

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : ایران کاملا راه دیپلماسی را باز نگهداشته است/ هدف تهران اجرای کامل تعهدات طرفین در برجام است پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. دکتر روحانی پس از دریافت پیام کتبی رئیس جمهور فرانسه: ایران کاملا راه دیپلماسی را باز نگهداشته است/ […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : ایران کاملا راه دیپلماسی را باز نگهداشته است/ هدف تهران اجرای کامل تعهدات طرفین در برجام است
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

دکتر روحانی پس از دریافت پیام کتبی رئیس جمهور فرانسه:

ایران کاملا راه دیپلماسی را باز نگهداشته است/ هدف تهران اجرای کامل تعهدات طرفین در برجام است


رئیس جمهوری تاکید کرد که هدف ایران اجرای کامل تعهدات طرفین در برجام است و از هر تلاشی در این جهت استقبال می کنیم.


شناسه خبر: ۱۱۰۳۴۱ -


چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ – ۱۸:۵۷

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر چهارشنبه و در دیدار «امانوئل بون» مشاور دیپلماتیک رئیس جمهور فرانسه، ضمن قدردانی و استقبال از فعالیتهای آغاز شده توسط آقای «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه و همچنین پیام ایشان، گفت: ایران کاملا راه دیپلماسی و مذاکره را باز نگهداشته است و امیدواریم طرفین برجام از این فرصت بخوبی استفاده کنند تا به نقطه مطلوب یعنی اجرای کامل برجام برسیم.

رئیس جمهور تاکید کرد: هدف اصلی جمهوری اسلامی ایران این است که تعهدات قید شده در برجام از سوی طرفین آن به طور کامل اجرا شود و چنانچه طرفین به تعهدات خود عمل کنند، ایران هم گام های جدیدی در تکمیل تعهدات خود بر خواهد داشت.

«امانوئل بون» در این دیدار پیام کتبی «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه را تقدیم دکتر روحانی کرد.


شناسه خبر: ۱۱۰۳۴۱

– رئیس‌جمهوری

– دیدارهای خارجی

امیدواریم خبر ” ایران کاملا راه دیپلماسی را باز نگهداشته است/ هدف تهران اجرای کامل تعهدات طرفین در برجام است” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها