کد خبر : 8658 ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۵۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهار نیوز – تصمیم مجلس درباره استعفای ۱۸ نماینده

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه، ۲۵ آذر) این هیئت، گفت: در جلسه امروز هیئت‌رئیسه مجلس، موضوع استعفای ۱۸ تن از نمایندگان استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت. وی افزود: در این جلسه مقرر شد که آقای امیرآبادی، یکی دیگر از اعضای هیئت‌رئیسه با نمایندگان استان اصفهان […]

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه، ۲۵ آذر) این هیئت، گفت: در جلسه امروز هیئت‌رئیسه مجلس، موضوع استعفای ۱۸ تن از نمایندگان استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت. وی افزود: در این جلسه مقرر شد که آقای امیرآبادی، یکی دیگر از اعضای هیئت‌رئیسه با نمایندگان استان اصفهان جلسه‌ای برگزار کرده و مشکلات را رسیدگی و نتیجه را به هیئت‌رئیسه اعلام کند. سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس اضافه کرد: از طرفی، مقرر شد که فردا (دوشنبه، ۲۶ آذر) و در ساعت ۱۰ صبح آقای لاریجانی جلسه‌ای با نمایندگان اصفهان داشته باشد، اگر در این جلسه، موضوع حل و فصل نشود، طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، موضوع استعفای نمایندگان این استان در اولین جلسه صحن مجلس مطرح و به آن رسیدگی می‌شود.
 

نعمتی ادامه داد: دوستان نمایندگان استان اصفهان، باید در جلسات صحن و کمیسیون حضور یابند، عدم حضورشان در این جلسات خلاف نص آیین‌نامه داخلی مجلس است. سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: موضوع دیگر در این جلسه این بود که احتمالا در روز یکشنبه آینده لایحه بودجه سال ۹۸ با اصلاحاتی که قرار شده انجام شود از سوی دولت، تقدیم پارلمان خواهد شد. به گزارش خبرنگار پارلمانی، دولت در بودجه سال ۹۸ که آن را تهیه و تنظیم کرده، پروژه‌های آب‌رسانی به استان اصفهان را حذف کرده است که ۱۸ نماینده استان اصفهان نیز در نامه‌ای به هیئت‌رئیسه مجلس و در اعتراض به این تصمیم دولت، استعفای خود را اعلام کرده اند، این نمایندگان در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ آذر) پارلمان نیز حضور نیافتند.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها