کد خبر : 7567 ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۰۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهار نیوز – زائری به ولایتی: ویلا بدهید، ما هم وقف می‌کنیم!

گروه سیاسی: حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در پاسخ به دفاعیه حسین شریعتمداری مدیر روزنامه کیهان از علی‌اکبر ولایتی متنی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن اعلام کرد که خواهان دریافت ویلای وقفی با همان شرایط آقای ولایتی است و آمادگی وقف آن را در همان ساعت دارد.  این روحانی اصولگرای منتقد در صفحه […]

گروه سیاسی: حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در پاسخ به دفاعیه حسین شریعتمداری مدیر روزنامه کیهان از علی‌اکبر ولایتی متنی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن اعلام کرد که خواهان دریافت ویلای وقفی با همان شرایط آقای ولایتی است و آمادگی وقف آن را در همان ساعت دارد. 

این روحانی اصولگرای منتقد در صفحه خود نوشت: آقای شریعتمداری در روزنامه کیهان امروز نوشته‌اند که ملک ویلای دکتر ولایتی وقف اباعبدالله است. 

راستش ما که سال‌هاست مجله خیمه – تنها مجله تخصصی درباره سیدالشهدا و مجالس حسینی – را منتشر می‌کنیم امسال محرم نتوانستیم مجله را به چاپ برسانیم و زیر فشار بدهی‌ها در آستانه تعطیلی و توقف کامل هستیم. 

سال‌هاست در به دریم برای پیدا کردن جایی مستقل و غیرحکومتی که بتوانیم مراسم مذهبی را برگزار کنیم. اگر می‌شود از شرایط ویژه برخوردار شد و وقف کرد، من به عنوان اولین نفر آمادگی خود را برای دریافت تسهیلات – همان طور که آقای ولایتی دریافت کرده‌اند – اعلام می‌کنم و همان روز هم به محضر می‌روم و وقفنامه را ثبت خواهم کرد. 

از بقیه دوستان هم خواهش می‌کنم در کامنت‌های خود برای دریافت ویلا و سپس وقف آن اعلام کنند. از آقای شریعتمداری هم متواضعانه و مصرانه خواهش می‌کنم موضوع را با همین جدیت پیگیری کنند و باقیات صالحات فراوان برای ترویج شعائر حسینی از خود باقی بگذارند.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها