- مهد آزادی - http://mahdazadi.ir -

بهار نیوز – نسبت به آیت‌الله هاشمی بی‌معرفتی شد

گروه سیاسی: محمد هاشمی گفت در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره مراسم تحلیف و سخنان حسن روحانی در این مراسم گفت: مراسم باشکوهی برگزار شد و حضور دولتمردان از کشورهای‌ مختلف بیان‌گر این موضوع بود.
هاشمی با اشاره به اینکه این اولین مراسم تحلیف و تنفیذی بود که آیت الله هاشمی رفسنجانی در آن حضور نداشت، عنوان کرد: برای ما که به آیت الله هاشمی رفسنجانی علقه و علاقه داشتیم ندیدن جای خالی ایشان سنگین و غمگین بود.
رئیس اسبق صدا و سیما ادامه داد: باید بگویم به قول معروف در جریان دو مراسم تنفیذ و تحلیف ما بی‌معرفتی دیدیم و در هر دو مراسم یادی از آیت الله هاشمی نشد، ‌ایشان یکی از استوانه‌های نظام بود انتظار بود یادی از ایت‌الله هاشمی هم می‌شد.

غایبان مهم مراسم تحلیف

سیدمحمد خاتمی (رییس جمهور پیشین) میرحسین موسوی (نخست وزیر امام)،مهدی کروبی (رییس مجلس پیشین) مولوی عبدالحمید و جلال جلالی زاده (نمایندگان اهل سنت کرد و بلوچ) سردار محمدعلی جعفری (فرمانده کل سپاه پاسداران) محمدباقر قالیباف (شهردار تهران) ابراهیم رئیسی(تولیت آستان قدس) احمدی‌نژاد (رییس جمهور سابق) از مهمترین غایبان در مراسم تحلیف روحانی بودند اما مهمترین غایب مراسم تحلیف و تنفیذ مرحوم هاشمی رفسنجانی بود.

 

منبع [1]