کد خبر : 12199 ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۲:۵۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاکید روسای جمهور ایران و ترکیه بر توسعه همکاری‌های دو کشور در همه عرصه‌ها

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : تاکید روسای جمهور ایران و ترکیه بر توسعه همکاری‌های دو کشور در همه عرصه‌ها پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. در گفتگویی تلفنی مطرح شد؛ تاکید روسای جمهور ایران و ترکیه بر توسعه همکاری‌های دو کشور در همه عرصه‌ها روسای […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : تاکید روسای جمهور ایران و ترکیه بر توسعه همکاری‌های دو کشور در همه عرصه‌ها
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

در گفتگویی تلفنی مطرح شد؛

تاکید روسای جمهور ایران و ترکیه بر توسعه همکاری‌های دو کشور در همه عرصه‌ها


روسای جمهوری اسلامی ایران و ترکیه عصر یکشنبه بر گسترش روابط تهران – آنکارا در همه عرصه‌های مورد علاقه تاکید کردند.


شناسه خبر: ۱۱۰۷۹۷ -


يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ – ۲۰:۰۰

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی عصر یکشنبه در تماس تلفنی «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه با تبریک متقابل عید سعید قربان به دولت و ملت ترکیه و همه مسلمانان جهان، اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط با ترکیه به عنوان یک کشور دوست و برادر، کاملا آماده است.
رئیس جمهور همچنین تسریع در اجرای توافقات میان دو کشور را ضروری دانست.
رئیس جمهور ترکیه نیز در این تماس تلفنی با تبریک عید سعید قربان به رئیس جمهور، دولت و ملت ایران، اظهارداشت: آنکارا آماده است روابط خود را با تهران در همه زمینه ها بیش از پیش تقویت کند.
رجب طیب اردوغان ابراز امیدواری کرد که عید سعید قربان عامل بیداری و اتحاد جهان اسلام و تقویت وحدت و برادری میان کشورهای اسلامی شود.


شناسه خبر: ۱۱۰۷۹۷

– رئیس‌جمهوری

– گفتگوی تلفنی

امیدواریم خبر ” تاکید روسای جمهور ایران و ترکیه بر توسعه همکاری‌های دو کشور در همه عرصه‌ها” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها