کد خبر : 9409 ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۱:۴۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجدید میثاق رییس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمانهای امام راحل و شهیدان

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : تجدید میثاق رییس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمانهای امام راحل و شهیدان پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی انجام شد؛ تجدید میثاق رییس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمانهای امام راحل […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : تجدید میثاق رییس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمانهای امام راحل و شهیدان
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

در آستانه جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی انجام شد؛

تجدید میثاق رییس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمانهای امام راحل و شهیدان


حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و اعضای هیات دولت صبح چهارشنبه در آستانه چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا(س)، با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان تجدید میثاق کردند.


شناسه خبر: ۱۰۷۷۷۰ -


چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ – ۰۸:۵۸

 رئیس جمهور و هیات وزیران در این مراسم که حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تولیت حرم مطهر امام خمینی(ره) نیز حضور داشت، با قرائت فاتحه و اهدای تاج گل، یاد و خاطره امام خمینی (ره) و همچنین آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را گرامی داشتند.

 دکتر روحانی و اعضای هیات دولت همچنین با حضور بر مزار شهیدان رجایی، باهنر ، بهشتی، آیت الله طالقانی، شهدای دولت و هفتم تیر و گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند.


شناسه خبر: ۱۰۷۷۷۰

– رئیس‌جمهوری

– دیدارهای داخلی

امیدواریم خبر ” تجدید میثاق رییس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمانهای امام راحل و شهیدان” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها