کد خبر : 6002 ۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۵:۴۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح شهرداری درباره تغییرات مدیریتی در سازمان بازرسی شهرداری

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به دنبال انتشار نامه‌ای به امضای رییس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران و ایجاد شائبه آنچه فشار به شهردار تهران از جانب برخی مراکز برای توقف حرکت سازمان بازرسی شهرداری تهران قلمداد شده است، هرگونه فشار برای انجام تغییرات مدیریتی را رد کرد. آفتاب‌‌نیوز : بدر متن […]

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به دنبال انتشار نامه‌ای به امضای رییس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران و ایجاد شائبه آنچه فشار به شهردار تهران از جانب برخی مراکز برای توقف حرکت سازمان بازرسی شهرداری تهران قلمداد شده است، هرگونه فشار برای انجام تغییرات مدیریتی را رد کرد.

آفتاب‌‌نیوز :

بدر متن این اطلاعیه آمده است: «به دنبال انتشار نامه‌ای به امضای رییس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران و ایجاد شائبه آنچه فشار به شهردار  تهران از جانب برخی مراکز برای توقف حرکت سازمان بازرسی شهرداری تهران قلمداد شده است، ضمن رد هرگونه فشار برای انجام تغییرات مدیریتی، لازم به توضیح است که شهردار تهران صرفاً شاخص‌های کارآمدی، تعهد، تخصص و مصلحت شهر و شهروندان را مبنای تغییرات مدیریتی می‌داند.

شایان ذکر است نامه منتشر شده در رسانه‌ها بعد از اعلام تصمیم تغییر در مدیریت سازمان بازرسی شهرداری تهران تنظیم و صرفا در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است».

منبع: ایسنا

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها