کد خبر : 4470 ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۵۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات حمله سایبری شب گذشته تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درمورد حملات سایبری به برخی سایت ها در شب گذشته (۲۱بهمن) گفت که نتیجه بررسی‌ها تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود. به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی با انتشار توئیتی در صفحه توئیتر خود نوشت: بررسی های مرکز ماهر – مرکز مدیریت امداد و هماهنگی […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درمورد حملات سایبری به برخی سایت ها در شب گذشته (۲۱بهمن) گفت که نتیجه بررسی‌ها تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود.

به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی با انتشار توئیتی در صفحه توئیتر خود نوشت: بررسی های مرکز ماهر – مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای – وابسته به وزارت ارتباطات – در خصوص حملات سایبری شب گذشته (۲۱ بهمن) به اتمام رسیده و گزارش آن تا ساعاتی دیگر و از طریق پایگاه Certcc.ir در دسترس خواهد بود.

گفتنی است شب گذشته به صورت هماهنگ حملاتی به برخی از سایت های داخلی از جمله برخی خبرگزاری ها ایراد شد که مضمون همه آن خبری جعلی بود که با انتشار این توئیت از سوی آذری جهرمی باید منتظر ماند و دید منشأ و جزئیات این حمله دقیقا از کجا و چگونه بوده است.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها