کد خبر : 8405 ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۱۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. با حضور رئیس جمهور؛ جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

با حضور رئیس جمهور؛

جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد


جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان، روز پنجشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و با هدف بررسی نیازمندی های این استان و روند اجرای طرحها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان سمنان تشکیل شد.


شناسه خبر: ۱۰۷۰۱۵ -


پنحشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ – ۱۲:۲۸

شرکت کنندگان در این جلسه، علاوه بر بررسی آخرین گزارشها از روند اجرای پروژه های مصوب قبلی؛ پیشنهادات دستگاهها و طرح های مرتبط با حوزه های تامین آب استان، کشاورزی و ادامه برنامه توسعه آبیاری تحت فشار، گسترش مراکز بهداشتی و خدمات درمانی، انرژی، آموزش عالی، صنعت و معدن، راه و حمل و نقل، محیط زیست، ورزش و همچنین توسعه گردشگری را بررسی و طرح های جدید را نهایی کردند.

جزئیات این طرح ها که می تواند تحولی دیگر در روند پیشرفت و توسعه پایدار استان سمنان ایجاد کند، توسط رییس جمهوری و در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به استان سمنان اعلام می شود.

رییس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه ، معاون امور اقتصادی رئیس جمهور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به همراه شماری از وزیران کابینه و مسوولان ارشد استان سمنان از جمله شرکت کنندگان در این نشست بودند.

رئیس جمهور قرار است در ادامه سفرهای استانی خود، بزودی به استان سمنان سفر کند.


شناسه خبر: ۱۰۷۰۱۵

– رئیس‌جمهوری

– دیدارهای داخلی

– جلسات

امیدواریم خبر ” جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان سمنان برگزار شد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها