کد خبر : 6621 ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۵۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمله احمدی‌نژاد به دولت: روحانی کناره‌گیری کند!!

محمود احمدی‌نژاد در پیام ویدئویی خواستار کناره گیری روحانی از ریاست جمهوری ایران شد. آفتاب‌‌نیوز : احمدی‌نژاد با انتشار یک پیام ویدیویی، خواستار کناره‌گیری حسن روحانی از مقام ریاست‌جمهوری شد!! به گزارش آفتاب‎نیوز در بخشی از پیام محمود احمدی‌نژاد آمده است: امروز بطور مشخص می خواهم درباره دولت فعلی با مردم صحبت کنم. دولت فعلی […]

محمود احمدی‌نژاد در پیام ویدئویی خواستار کناره گیری روحانی از ریاست جمهوری ایران شد.

آفتاب‌‌نیوز :

احمدی‌نژاد با انتشار یک پیام ویدیویی، خواستار کناره‌گیری حسن روحانی از مقام ریاست‌جمهوری شد!!

به گزارش آفتاب‎نیوز در بخشی از پیام محمود احمدی‌نژاد آمده است: امروز بطور مشخص می خواهم درباره دولت فعلی با مردم صحبت کنم. دولت فعلی یعنی دولت یازدهم و دوازدهم بر یک سلسله مبانی نادرست و طراحی شده شکل گرفت. شخص آقای روحانی می گفت انبارها خالی است، خزانه هم خالی ست، دولت هم بدهکار است! هر سه این حرف ها از اساس خلاف واقع بود.

وی افزود: یک رکود ۵ ساله را تا امروز بر کشور تحمیل کردند. امتیازات داده شده و چیزی نصیب ملت نشده و ۵ سال هم عقب افتادیم. آن ها یک بار دیگر هم مذاکره کرده بودند. سوال این است که چه کسی مسئول این وضعیت است؟! من سکوت کردم اولا به احترام رای مردم. ثانیا گفتیم بالاخره کشور مهمتر از ماست.خب حالا ۵ سال گذشته است. اقتصاد که در آستانه متلاشی شدن است. اعتماد عمومی به کل سیستم به صفر نزدیک شده است. همین طور خلاف واقع تحویل ملت داده می شود! امروز من به صراحت می گویم که ملت کلا ناراضی است. آقای روحانی مردم شما را قبول ندارند، با چه زبانی این را بگویند؟ ادامه حضور شما هم به ضرر ملت است و هم به ضرر خود شما. آقای روحانی؛ شما و حامیانتان، دو جناح سیاسی کشور و دو رئیس قوه دیگر، همه در این وضعیت شریک هستند. باید رضایت ملت را جلب کنید. شاید بهترین راهش این باشد که دیگر ادامه ندهید.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها