کد خبر : 10488 ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۰:۱۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستور دکتر روحانی به وزیر کشور برای ایجاد مدیریت و فرماندهی واحد در حوزه های مربوط به سیل

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دستور دکتر روحانی به وزیر کشور برای ایجاد مدیریت و فرماندهی واحد در حوزه های مربوط به سیل پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. دستور دکتر روحانی به وزیر کشور برای ایجاد مدیریت و فرماندهی واحد در حوزه های مربوط به […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دستور دکتر روحانی به وزیر کشور برای ایجاد مدیریت و فرماندهی واحد در حوزه های مربوط به سیل
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

دستور دکتر روحانی به وزیر کشور برای ایجاد مدیریت و فرماندهی واحد در حوزه های مربوط به سیل


رئیس جمهور در دستوری به وزیر کشور تاکید کرد که مدیریت جامع بحران سیل اخیر(عملیات پیشگیری، آمادگی، مقابله، بازسازی، بازتوانی، هماهنگی و تقسیم کار) در دستگاه های اجرایی و همه نهادها و سازمان های همکار و موثر بر عهده وزیر کشور(قائم مقام شورای عالی مدیریت بحران کشور) است.


شناسه خبر: ۱۰۹۲۰۵ -


چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ – ۲۰:۴۸

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دستورالعمل افزوده است: برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که از همه توان نیروها و نهادهای عمومی غیر دولتی حداکثر بهره گیری شود و دیوان سالاری اداری و مقررات دست و پاگیر مانع کندی همکاری آنها در این حادثه مهم نشود.

رئیس جمهور همچنین تاکید کرده است که کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها و موسسات دولتی، نیروهای نظامی و انتظامی، نهادهای قضایی و عمومی غیردولتی موظف به همکاری و اجرای دقیق دستورها و برنامه های ابلاغی وزیر کشور هستند.


شناسه خبر: ۱۰۹۲۰۵

– رئیس‌جمهوری

– احکام و دستور العملها

امیدواریم خبر ” دستور دکتر روحانی به وزیر کشور برای ایجاد مدیریت و فرماندهی واحد در حوزه های مربوط به سیل” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها