کد خبر : 3975 ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت [ ۹:۲۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر رسول سرائیان به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب شد

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر رسول سرائیان به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب شد پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. با حکم رییس جمهور؛ دکتر رسول سرائیان به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب شد رییس‌ جمهور در حکمی و بنا […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر رسول سرائیان به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب شد
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

با حکم رییس جمهور؛

دکتر رسول سرائیان به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب شد


رییس‌ جمهور در حکمی و بنا به پیشنهاد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رسول سرائیان را به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب کرد.

متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر رسول سرائیان

در اجرای بند «ب» ماده (۴) قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مصوب ۱۳۸۲٫۹٫۱۹ مجلس شورای اسلامی و ماده (۶) اساسنامه شورای عالی فناوری اطلاعات مصوب ۱۳۸۴٫۳٫۱۱ هیأت وزیران، با عنایت به تخصص و تجربیات ارزنده جناب‌عالی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر اعضای محترم آن شورا و همچنین بهره‌گیری از آراء صاحبنظران و متخصصان ذیربط، بستر لازم جهت ارتقاء و توسعه هر چه بیشتر فناوری اطلاعات در کشور را فراهم آورید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایرانشناسه خبر: ۱۰۲۲۸۲

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها


امیدواریم خبر ” دکتر رسول سرائیان به عنوان «دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات» منصوب شد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها