کد خبر : 12187 ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۲:۵۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. دکتر روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت رئیس جمهور در پیام های جداگانه‌ای […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

دکتر روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت


رئیس جمهور در پیام های جداگانه‌ای به سران کشورهای اسلامی با تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان، ابراز امیدواری کرد که رهبران کشورهای اسلامی با وحدت هر چه بیشتر بتوانند با یکجانبه‌گرایی‌ها و سلطه‌گری سران سلطه و تروریسم در جهان مقابله نمایند.


شناسه خبر: ۱۱۰۷۹۸ -


يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ – ۲۰:۰۴

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این پیام تبریک به سران کشورهای اسلامی تاکید کرد: عید قربان، عید پیروزی در انجام وظیفه و ادای فرمان حق و قربانی کردن هوای نفسانی و کرنش در برابر مخلوق و تقرب به معبود است.
رئیس جمهور در این پیام ابراز امیدواری کرد: رهبران کشورهای اسلامی و اندیشمندان مسلمان به واسطه برکات این روز عزیز و با وحدت هر چه بیشتر بتوانند با یکجانبه‌گرایی‌ها و سلطه‌گری سران سلطه و تروریسم در جهان مقابله نموده و راه را برای گسترش بیش از پیش صلح و ثبات در منطقه و جهان و تحکیم عدالت و برادری در میان امت اسلامی هموار نمایند.


شناسه خبر: ۱۱۰۷۹۸

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها

امیدواریم خبر ” دکتر روحانی فرا رسیدن عید سعید قربان را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها