کد خبر : 8946 ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۵۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر سعید نمکی به عنوان سرپرست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر سعید نمکی به عنوان سرپرست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. با حکم رئیس جمهور و ضمن تقدیر از تلاشهای صادقانه دکتر قاضی زاده هاشمی؛ دکتر سعید نمکی به عنوان سرپرست […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر سعید نمکی به عنوان سرپرست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

با حکم رئیس جمهور و ضمن تقدیر از تلاشهای صادقانه دکتر قاضی زاده هاشمی؛

دکتر سعید نمکی به عنوان سرپرست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد


رئیس جمهور روز پنجشنبه با قدردانی از خدمات خالصانه و تلاش های صادقانه دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی دولت های یازدهم و دوازدهم؛ بویژه در اجرا و پیشبرد طرح تحول سلامت، استعفای وی را پذیرفت و سرپرست جدیدی را برای این وزارتخانه منصوب کرد.


شناسه خبر: ۱۰۷۵۳۴ -


پنحشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ – ۱۴:۰۸

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در حکمی ، دکتر “سعید نمکی” را به عنوان سرپرست جدید این وزارتخانه منصوب کرد.

متن حکم رئیس جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر سعید نمکی

براساس اصل ۱۳۵ قانون اساسی و نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی و مدیریتی جناب عالی، به موجب این حکم شما را به سرپرستی《وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی》 منصوب می نمایم.

امید است با عنایات الهی  و همکاری کلیه کارکنان آن وزارت، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران


شناسه خبر: ۱۰۷۵۳۴

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها

امیدواریم خبر ” دکتر سعید نمکی به عنوان سرپرست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها