کد خبر : 1834 ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۴:۳۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر صالحی به عنوان معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی منصوب شد

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر صالحی به عنوان معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی منصوب شد پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. در حکمی از سوی دکتر روحانی؛ دکتر صالحی به عنوان معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی منصوب شد رییس‌جمهور بر […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دکتر صالحی به عنوان معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی منصوب شد
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

در حکمی از سوی دکتر روحانی؛

دکتر صالحی به عنوان معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی منصوب شد


رییس‌جمهور بر اساس اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی آقای علی اکبر صالحی را بعنوان «معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی» منصوب کرد.

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی

براساس اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به مراتب تعهد، سوابق علمی، مدیریت موفق اجرایی و تلاش‌های ارزشمند جنابعالی در توافق هسته‌ای، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی» منصوب می‌نمایم.
امید است با عنایات الهی و همکاری نخبگان علمی، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی؛ با رعایت اصول قانونمداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق باشید.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایرانشناسه خبر: ۱۰۰۱۳۴

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها


امیدواریم خبر ” دکتر صالحی به عنوان معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی منصوب شد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها