کد خبر : 7749 ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۱۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار صمیمی دکتر روحانی با خانواده جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دیدار صمیمی دکتر روحانی با خانواده جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. دیدار صمیمی دکتر روحانی با خانواده جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس رئیس‌ جمهور با حضور در منزل قاسم چنانی جانباز […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : دیدار صمیمی دکتر روحانی با خانواده جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

دیدار صمیمی دکتر روحانی با خانواده جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس


رئیس‌ جمهور با حضور در منزل قاسم چنانی جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس با وی و خانواده‌اش در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.


شناسه خبر: ۱۰۶۵۸۰ -


چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ – ۲۰:۲۲

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در دیدار این جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس، گفت: جانبازان و همه کسانی که در راه دفاع از دین و وطن از خودگذشتگی کردند، اجر بزرگی نزد خداوند دارند.

رئیس جمهور افزود: خانواده جانبازان و بویژه همسران جانبازان نیز که پا به پای آنان، سختی‌های جانبازی را متحمل می‌شوند، به اندازه همان جانباز و چه بسا بیشتر، نزد خدا اجر و در دنیا و آخرت، عزت دارند.

جانباز قاسم چنانی در سال ۶۵ در منطقه شهرستان شوش، روی مین رفته و علاوه بر از دست دادن یک چشم خود هر دو پایش نیز از زانو قطع می‌شود.

در این دیدار که حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشت، رئیس جمهور با اهداء لوح از ایثارگری و صبر و استقامت این جانباز و خانواده‌ ایشان تقدیر کرد.


شناسه خبر: ۱۰۶۵۸۰

– رئیس‌جمهوری

– دیدارهای داخلی

امیدواریم خبر ” دیدار صمیمی دکتر روحانی با خانواده جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها