کد خبر : 7150 ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۱۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس‌ جمهور درگذشت مادر شهیدان رجب، علیرضا و حسین ذاکر امام رضا را تسلیت گفت

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : رئیس‌ جمهور درگذشت مادر شهیدان رجب، علیرضا و حسین ذاکر امام رضا را تسلیت گفت پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. رئیس‌ جمهور درگذشت مادر شهیدان رجب، علیرضا و حسین ذاکر امام رضا را تسلیت گفت رئیس جمهور در پیامی […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : رئیس‌ جمهور درگذشت مادر شهیدان رجب، علیرضا و حسین ذاکر امام رضا را تسلیت گفت
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

رئیس‌ جمهور درگذشت مادر شهیدان رجب، علیرضا و حسین ذاکر امام رضا را تسلیت گفت


رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم مهتاب نوها، مادر بزرگوار شهیدان رجب، علیرضا و حسین “ذاکر امام رضا» از دلاورمردان دوران دفاع مقدس، از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت کرد.

متن پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم مهتاب نوها، مادر بزرگوار شهیدان رجب، علیرضا و «حسین ذاکر امام رضا» از دلاورمردان دوران دفاع مقدس، موجب تألم و تأثر شد.

این مادر مؤمنه و فداکار با تأسی از اسوه صبر و استقامت حضرت زینب(س)، گوهر وجود خود را وقف تربیت فرزندان آگاه، شجاع و انقلابی نمود که با ایثار و شهادت نهال انقلاب اسلامی را به درختی پرشکوه و تناور تبدیل کردند.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

حسن روحانی          

رئیس جمهوری اسلامی ایرانشناسه خبر: ۱۰۶۰۳۸

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها


امیدواریم خبر ” رئیس‌ جمهور درگذشت مادر شهیدان رجب، علیرضا و حسین ذاکر امام رضا را تسلیت گفت” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها