کد خبر : 9459 ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۱:۴۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس جمهور درگذشت مادر بزرگوار شهیدان میراحمدی را تسلیت گفت

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : رئیس جمهور درگذشت مادر بزرگوار شهیدان میراحمدی را تسلیت گفت پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. رئیس جمهور درگذشت مادر بزرگوار شهیدان میراحمدی را تسلیت گفت رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم فاطمه عبداللهی مادر بزرگوار شهیدان […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : رئیس جمهور درگذشت مادر بزرگوار شهیدان میراحمدی را تسلیت گفت
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

رئیس جمهور درگذشت مادر بزرگوار شهیدان میراحمدی را تسلیت گفت


رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم فاطمه عبداللهی مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر قاسمعلی، ابوالفضل و حسین میراحمدی، از درگاه ایزد منّان برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.


شناسه خبر: ۱۰۷۹۰۷ -


دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ – ۱۶:۵۴

متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی  به این شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم فاطمه عبداللهی مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر قاسمعلی، ابوالفضل و حسین میراحمدی، موجب تأثر و تألم خاطر شد.

این مادر صبور و فداکار با ارادت خالصانه به خاندان امامت و ولایت، فرزندان شجاع و رشید خود را تقدیم سربلندی انقلاب و ایران اسلامی کرد و الگویی درخشان از ایمان و فداکاری را به یادگار گذاشت.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور استان اصفهان به ویژه خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد منّان برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران


شناسه خبر: ۱۰۷۹۰۷

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها

امیدواریم خبر ” رئیس جمهور درگذشت مادر بزرگوار شهیدان میراحمدی را تسلیت گفت” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها