کد خبر : 4694 ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۲:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رایزنی ظریف و وزیر اقتصاد کرواسی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : وزیر امور خارجه ایران امروز (پنجشنبه) و پیش از نشست تجاری مشترک ٢ کشور با معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد کرواسی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش انتخاب؛  محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که در زاگرب به سر می برد، امروز (پنجشنبه) با خانم مارتینا دالیچ معاون […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزیر امور خارجه ایران امروز (پنجشنبه) و پیش از نشست تجاری مشترک ٢ کشور با معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد کرواسی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش انتخاب؛  محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که در زاگرب به سر می برد، امروز (پنجشنبه) با خانم مارتینا دالیچ معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد کرواسی پیش از آغاز نشست تجاری مشترک ایران و کرواسی دیدار و گفتگو کرد.

ظریف همچنین دفتر یادبود اتاق بازرگانی کرواسی را امضاء کرد​.

پس از آن نشست مشترک تجاری ایران و کرواسی با حضور وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد کرواسی در زاگراب برگزار شد.

وزیر خارجه ایران دوشنبه هفتم اسفند در راس یک هیات سیاسی و اقتصادی به منظور رایزنی و گفتگو با مقامات چند کشور منطقه بالکان و شرق اروپا به صربستان سفر کرد و پس از ٢ روز حضور و گفتگو با مقامات این کشور به بلغارستان رفت.

وی در ادامه و در مقصد سوم این سفر شب گذشته وارد کرواسی شد و قرار است در پایان این سفر به بوسنی و هرزگوین برود.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها