کد خبر : 1251 ۱۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۸:۱۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رییس‌جمهور امشب به دیدار رهبری می‌رود/ روحانی درباره کابینه به جمع‌بندی رسیده است

یک عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گفت:‌ روحانی امشب با رهبری دیدار می‌کند. آفتاب‌‌نیوز : عبدالله ناصری، درباره دیدار امشب رییس‌جمهور با رهبری و مشورت درباره چینش کابینه گفت: تاکنون خبر موثقی مبنی بر این‌که دیدار امشب آقای روحانی با رهبری برای بستن کابینه باشد، به دست نرسیده است. به گزارش ایلنا، او خاطرنشان کرد: رییس‌جمهور […]

یک عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گفت:‌ روحانی امشب با رهبری دیدار می‌کند.

آفتاب‌‌نیوز : عبدالله ناصری، درباره دیدار امشب رییس‌جمهور با رهبری و مشورت درباره چینش کابینه گفت: تاکنون خبر موثقی مبنی بر این‌که دیدار امشب آقای روحانی با رهبری برای بستن کابینه باشد، به دست نرسیده است.

به گزارش ایلنا، او خاطرنشان کرد: رییس‌جمهور هر دوشنبه با رهبری دیدار دارند و امشب نیز بعد از دو هفته که نتوانستند به دیدار رهبری بروند این دیدار صورت خواهد گرفت، این رسم از قدیم است، در گذشته روسای‌جمهور دوشنبه‌ها خدمت مقام معظم رهبری می‌رسیدند.

ناصری ادامه داد: رییس‌جمهور در مورد چینش کابینه گزارشات را از کارگروه‌‌ها دریافت کرده است و به جمع‌بندی هم رسیده و قطعا با رهبری مشورت خواهد کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: این خبر به دلیل قرینه شدن دریافت گزارش‌ها از سوی روحانی و دیدار امشب او با رهبری به وجود آمده است، بازهم تکرار می‌کنم هنوز خبر موثقی در دست نیست، ولی ممکن است در مورد کابینه هم در دیدار امشب صحبت شود.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها