کد خبر : 3670 ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت [ ۸:۲۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رییس جمهور، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : رییس جمهور، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. پس از شرکت در اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی؛ رییس جمهور، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد رییس جمهور شامگاه چهارشنبه و […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : رییس جمهور، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

پس از شرکت در اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی؛

رییس جمهور، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد


رییس جمهور شامگاه چهارشنبه و پس از شرکت در اجلاس فوق العاده سران و مسوولان ارشد ۵۷ کشور عضو سازمان همکاری اسلامی، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این اجلاس مواضع جمهوری اسلامی ایران را در ارتباط با  حرکت هدفمند دولت آمریکا برای انتقال سفارتش به قدس شریف، تشریح و تبیین کرد.

رییس جمهور در سخنان خود همه کشورهای اسلامی را به وحدت و اتحاد  فرا خواند و با پیشنهاد هفت اقدام ضروری برای مقابله با تصمیم ناصحیح وغیر قانونی رییس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت این کشور به شهر قدس شریف تصریح کرد: آمریکا تنها در پی منافع حداکثری صهیونیست ها است واحترامی برای خواسته های مشروع فلسطینیان قائل نیست.

دکتر روحانی اظهارداشت:جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد با تک تک کشورهای اسلامی برای دفاع از قدس بدون هیچگونه ملاحظه و پیش شرطی همکاری نماید.شناسه خبر: ۱۰۲۰۳۱

– رئیس‌جمهوری

– سفرهای خارجی


امیدواریم خبر ” رییس جمهور، استانبول را به مقصد تهران ترک کرد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها