کد خبر : 9496 ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۱:۵۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سفرای خارجی مقیم تهران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رئیس‌جمهوری تبریک گفتند

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : سفرای خارجی مقیم تهران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رئیس‌جمهوری تبریک گفتند پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. سفرای خارجی مقیم تهران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رئیس‌جمهوری تبریک گفتند رئیس‌ جمهوری در آستانه ۲۲ بهمن؛ سالگرد پیروزی […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : سفرای خارجی مقیم تهران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رئیس‌جمهوری تبریک گفتند
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

سفرای خارجی مقیم تهران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رئیس‌جمهوری تبریک گفتند


رئیس‌ جمهوری در آستانه ۲۲ بهمن؛ سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سفرا و رؤسای نمایندگی‌ها و سازمان‌های خارجی مقیم تهران را به حضور پذیرفت.


شناسه خبر: ۱۰۷۹۴۴ -


چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ – ۱۸:۰۶

سفرا و رؤسای نمایندگی‌ها و سازمان‌های خارجی مقیم تهران در این مراسم که عصر چهارشنبه برگزار شد، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهور تبریک گفتند.

صلاح الزواوی سفیر دولت فلسطین در تهران به عنوان مقدم السفرا و قدیمی‌ترین سفیر مقیم تهران، آغازگر این مراسم بود که در ساختمان اجلاس سران در تهران برگزار شد.


شناسه خبر: ۱۰۷۹۴۴

– رئیس‌جمهوری

– دیدارهای خارجی

امیدواریم خبر ” سفرای خارجی مقیم تهران سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رئیس‌جمهوری تبریک گفتند” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها