کد خبر : 4798 ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۴۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عامل حمله به سفارت ایران در انگلیس بازداشت سید حسین شیرازی بود/ بازداشت او ضرورتی نداشت/ ایشان درباره ولایت فقیه یک اظهارنظری کرده بود که مسئله مهمی نبود که بخواهند اینها را تحریک کنند

علی مطهری گفت: عامل اصلی حمله به سفارت ایران در انگلیس بازداشت “سید حسین شیرازی” بود. آفتاب‌‌نیوز : نایب رییس مجلس شورای اسلامی عامل اصلی حمله به سفارت ایران در انگلیس را بازداشت “سید حسین شیرازی” عنوان کرد. علی مطهری در ارزیابی از حادثه حمله به سفارت ایران در انگلیس عنوان کرد: البته که ورود […]

علی مطهری گفت: عامل اصلی حمله به سفارت ایران در انگلیس بازداشت “سید حسین شیرازی” بود.

آفتاب‌‌نیوز :

نایب رییس مجلس شورای اسلامی عامل اصلی حمله به سفارت ایران در انگلیس را بازداشت “سید حسین شیرازی” عنوان کرد.

علی مطهری در ارزیابی از حادثه حمله به سفارت ایران در انگلیس عنوان کرد: البته که ورود به سفارت ایران در انگلیس کاری نادرست و غیرقانونی بود و پلیس و دولت انگلیس در قبال این کار مسوولیت دارد اما من معتقدم بازداشت سید حسین شیرازی ضرورتی نداشت، ایشان در جایی درباره ولایت فقیه یک اظهارنظری کرده بود که مسئله خیلی مهمی نبود که بخواهند او را بازداشت کنند و اینها را تحریک کنند.

مطهری افزود: بالاخره عده ای نظراتی برای خود دارند و ممکن است مخالف باشند، نباید به صرف مخالفت، ما بازداشت کنیم؛ بالاخره افرادی داریم که درباره نظام حکومتی نظرات مخالفی دارند و ما به این وسیله بیخود آنها را بزرگ می کنیم.

نماینده تهران در مجلس با تاکید به اینکه این بازداشت ضرورتی نداشت در عین حال اضافه کرد: البته کار آنها هم غلط بوده و این گروه افکار غلطی دارند و مخالف وحدت اسلامی هستند اما ما نباید با کارهای حساب نشده باعث رشد و مطرح شدن اینها شویم و این مشکلات را ایجاد کنیم.

مطهری در پایان اظهار کرد که به نظر من دادگاه ویژه روحانیت بی جهت این اقدام را انجام داد و اصلا ضرورتی نداشت.

منبع: خانه ملت

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها