کد خبر : 8439 ۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۱۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مباحث بودجه سال ۹۸ با سه رویکرد حمایتی و توجه به نیازهای مردم به ویژه اقشار کم درآمد پیگیری شد/ چک های تضمینی بانکی جدید، قابل ظهرنویسی و انتقال به غیر نخواهد بود

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : مباحث بودجه سال ۹۸ با سه رویکرد حمایتی و توجه به نیازهای مردم به ویژه اقشار کم درآمد پیگیری شد/ چک های تضمینی بانکی جدید، قابل ظهرنویسی و انتقال به غیر نخواهد بود پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. در جلسه […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : مباحث بودجه سال ۹۸ با سه رویکرد حمایتی و توجه به نیازهای مردم به ویژه اقشار کم درآمد پیگیری شد/ چک های تضمینی بانکی جدید، قابل ظهرنویسی و انتقال به غیر نخواهد بود
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست دکتر روحانی؛

مباحث بودجه سال ۹۸ با سه رویکرد حمایتی و توجه به نیازهای مردم به ویژه اقشار کم درآمد پیگیری شد/ چک های تضمینی بانکی جدید، قابل ظهرنویسی و انتقال به غیر نخواهد بود


شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه در جلسه روز شنبه، موضوعات مرتبط با کلیات منابع و مصارف بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را با تاکید بر توجه به نیازهای مردم به ویژه اقشار کم درآمد ، بررسی کرد.


شناسه خبر: ۱۰۷۰۲۴ -


شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ – ۱۴:۳۸

در این جلسه که با حضور رؤسای قوای مقننه و قضاییه و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل شد، مباحث پیرامون بودجه سال ۹۸ با سه رویکرد اصلی، اطمینان از تامین کالاهای اساسی مردم با ارز دولتی ، اصلاح و افزایش حقوق شاغلان و بازنشستگان و حمایت از تولید و اشتغال و تکمیل طرح‌های نیمه تمام با مشارکت مردم و بخش خصوصی پیگیری شد.

شورای عالی هماهنگی اقتصادی همچنین دراین جلسه تصویب کرد که چک های تضمینی بانکی جدید، قابل ظهر نویسی و انتقال به غیر نباشند.

بر اساس این مصوبه، با هدف افزایش شفافیت در مبادلات بانکی و مبارزه با پولشویی، مقرر گردید که در چک‌های تضمینی جدید بانکی نام ذی نفع به همراه کد ملی متقاضی درج شود و قابل انتقال به دیگری نباشد.

این تصمیم می تواند به شفافیت بیشتر و مبارزه با پولشویی کمک کند و گردش مالی درست و شفاف و هدف‌گیری نقدینگی کشور در جهت تولید ارزش شکل بگیرد.

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی همچنین برای نقد کردن چک‌های موجود یک فرصت یکماهه در نظر گرفته شد و انتقال این چک ها به غیر، اعتبار نخواهد داشت و از بانک مرکزی خواسته شد که دستورالعمل اجرایی این مصوبه را به بانک‌ها ابلاغ نماید.


شناسه خبر: ۱۰۷۰۲۴

– رئیس‌جمهوری

– جلسات

امیدواریم خبر ” مباحث بودجه سال ۹۸ با سه رویکرد حمایتی و توجه به نیازهای مردم به ویژه اقشار کم درآمد پیگیری شد/ چک های تضمینی بانکی جدید، قابل ظهرنویسی و انتقال به غیر نخواهد بود” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها