کد خبر : 2217 ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت [ ۲۲:۰۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرتضی بانک به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : مرتضی بانک به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. با حکم رییس جمهور؛ مرتضی بانک به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : مرتضی بانک به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

با حکم رییس جمهور؛

مرتضی بانک به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد


رییس جمهور در حکمی “مرتضی بانک” را به عنوان “مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی” منصوب کرد.

متن حکم حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مرتضی بانک

نظر به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جناب عالی ، به موجب این حکم به عنوان ” مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی” منصوب می شوید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند بزرگ مسالت می نمایم.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایرانشناسه خبر: ۱۰۰۵۵۹

– رئیس‌جمهوری

– احکام و دستور العملها


امیدواریم خبر ” مرتضی بانک به عنوان مشاور رییس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها