کد خبر : 4809 ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۴۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سالاری آنلاين – تقلیدکنندگان صدای هاشمی را هم احضار کنند

متاسفانه در بعضی از سایت‌ها استیضاح را جوری جلوه می‌دهند که انگار بعضی از نمایندگان قصد باج‌خواهی دارند. استیضاح حق مجلس است و مجلس به دنبال حاکمیت قانون است. به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در تذکری با استناد به ماده ۲۴ به منظور دفاع از شان مجلس در پایان جلسه علنی دیروز (یکشنبه) گفت: اخیرا […]

متاسفانه در بعضی از سایت‌ها استیضاح را جوری جلوه می‌دهند که انگار بعضی از نمایندگان قصد باج‌خواهی دارند. استیضاح حق مجلس است و مجلس به دنبال حاکمیت قانون است.

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در تذکری با استناد به ماده ۲۴ به منظور دفاع از شان مجلس در پایان جلسه علنی دیروز (یکشنبه) گفت: اخیرا در بعضی از سایتها در مورد استیضاح‌های مطرح شده طوری جلوه می‌دهند که انگار بعضی از نمایندگان قصد باج‌خواهی دارند. استیضاح حق مجلس است. البته من این استیضاح‌ها را امضا نکرده‌ام و شاید رای مخالف نیز بدهم. اما این سایتها نیز به ناحق می‌نویسند و مجلس به دنبال این حرف‌ها نیست و به دنبال حاکمیت قانون است.وی در ادامه گفت: آن کسانی که شهردار تهران را احضار کردند، آنهایی را که صدای مرحوم هاشمی رفسنجانی را نیز تقلید می‌کنند، احضار کنند.کواکبیان در پایان در تذکری به نوبخت بیان کرد: شما به ما قول داده‌اید که یارانه مطبوعات و احزاب پرداخت شود، اما تاکنون پرداخت نشده است.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها