کد خبر : 4323 ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۰:۱۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سالاری آنلاين – تکرار اظهارات ضد ایرانی وزیرخارجه انگلیس

وزیر امور خارجه انگلیس با طرح ادعا‌هایی علیه کشورمان گفت: لندن و عربستان یک چشم‌انداز مشترک درخصوص چالش‌های مربوط به آن‌چه اخلال‌گری ایران در خاورمیانه خواند، دارند. به گزارش ایسنا، بوریس جانسون وزیر امورخارجه انگلیس در گفت‌وگو با شبکه العربیه به تکرار ادعا‌های بی‌اساس و واهی غرب علیه کشورمان پرداخت. جانسون در ادعا‌های خود گفت […]

وزیر امور خارجه انگلیس با طرح ادعا‌هایی علیه کشورمان گفت: لندن و عربستان یک چشم‌انداز مشترک درخصوص چالش‌های مربوط به آن‌چه اخلال‌گری ایران در خاورمیانه خواند، دارند.

به گزارش ایسنا، بوریس جانسون وزیر امورخارجه انگلیس در گفت‌وگو با شبکه العربیه به تکرار ادعا‌های بی‌اساس و واهی غرب علیه کشورمان پرداخت.

جانسون در ادعا‌های خود گفت که انگلیس و عربستان یک چشم‌انداز مشترک و تاریخی درخصوص چالش‌های اخلال‌گری ایران در منطقه خاور میانه دارند.

وی افزود: لازم است که در قبال ایران صریح و سخت باشیم. غیر قابل پذیرش است که آن‌ها این درخصوص استفاده حوثی‌های یمن از موشک علیه عربستان تجاهل کنند. این یک سیاست فاجعه‌آمیز است که دنبال می‌کنند.

وزیر امور خارجه انگلیس در ادامه ادعای مقامات آمریکایی و عربستانی را تکرار کرد که ادعا می‌کنند موشک‌های که حوثی‌ها به عربستان شلیک کرده، ساخت ایران بوده است.

 

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها