کد خبر : 6716 ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۵۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سالاری آنلاين – دیدار ظریف با آزادگان جنگ تحمیلی

جمعی از آزادگان قبل از انقلاب و جنگ تحمیلی وزارت امور خارجه در آستانه سالگرد بازگشت آزادگان به کشور در نشستی صمیمی با وزیر امور خارجه دیدار کردند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ظریف در این دیدار با اشاره به اینکه وزارت امور خارجه این توفیق و سعادت را دارد که ۴۰ در صد از کارکنان […]

جمعی از آزادگان قبل از انقلاب و جنگ تحمیلی وزارت امور خارجه در آستانه سالگرد بازگشت آزادگان به کشور در نشستی صمیمی با وزیر امور خارجه دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ظریف در این دیدار با اشاره به اینکه وزارت امور خارجه این توفیق و سعادت را دارد که ۴۰ در صد از کارکنان آن از ایثارگران هستند افزود: در میان کارکنان و مدیران ما، هم زندانیان قبل از انقلاب و هم آزادگان سرفراز جنگ تحمیلی و هم اسیرانی كه بدست ضد انقلاب به اسارت گرفته شده بودند حضور دارند.

وزیر امور خارجه خاطر نشان کرد: مهمترین ابزار قدرت جمهوری اسلامی همین روحیه ایثارگری و فداكاری است که تاکنون در میان مردم حفظ شده و سرمایه عظیمی برای کشور فراهم کرده است.

 ظریف افزود: مردم ما به رغم برخی دشواری های روزمره با روحیه و فرهنگ والای ایثارگری و مقاومت برای حفاظت از كيان کشور و استقلال ایران ایستاده اند.

وزیر امور خارجه خاطر نشان کرد: کشورهایی که زیر چتر حمایت یک قدرت خارجی هستند و زرادخانه هایی پر از سلاح ها و جنگ افزار های مدرن دارند از نفوذ و سرمایه ای به نام مردم که ایران دارد، برخوردار نیستند.

 ظریف تاکید کرد: اطمینان دارم که این مردم اگر لازم باشد نشان خواهند داد که هنوز هم مهم ترين عامل قدرت ملی كشور هستند و ما مسئولان هم وظیفه داریم هر چه در توان داریم برای حفظ این سرمایه عظیم بکوشیم.

در این دیدار جمعی از حاضران دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مختلف بیان کردند.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها