کد خبر : 6781 ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۵۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سالاری آنلاين – شعار اخیر عده‌ای از طلاب حوزه علمیه قم علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی ظلم است

دکتر مصطفی کواکبیان در تذکری در مجلس با اشاره به مواد ۲۱۴ تا ۲۱۷ آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: مشاهده کردیم در جلسه مجلس که برای یک پالایشگاه بالای ۱۶۰ نفر به تحقیق و تفحص رای دادند. اما مجلس برای شهرداری تهران نه به اصل آن و نه به اینکه رد بشود، رای مثبت نداد. به […]

دکتر مصطفی کواکبیان در تذکری در مجلس با اشاره به مواد ۲۱۴ تا ۲۱۷ آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: مشاهده کردیم در جلسه مجلس که برای یک پالایشگاه بالای ۱۶۰ نفر به تحقیق و تفحص رای دادند. اما مجلس برای شهرداری تهران نه به اصل آن و نه به اینکه رد بشود، رای مثبت نداد.
به گزارش مردم سالاری آنلاین، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از هیات رئیسه مجلس خواهشمندم که بار دیگر موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در هیات رئیسه بررسی شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه در تذکری با اشاره به ماده ۷۹ آیین‌نامه گفت: برخی نمایندگان محترم گفتند که چرا تهران دارای ۳۰ نماینده است. اما بهتر است ایشان برای افزایش تعداد نمایندگان شهرشان تلاش کنند.
رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس افزود: طبق اصل ۶۴ قانون اساسی که می‌گوید پس از هر ۱۰سال با در نظر گرفتن عوامل انسانی، سیاسی، جغرافیایی و نظایر آن حداکثر بیست نفر نماینده می‌تواند اضافه شود، باید شاهد افزایش تعداد نمایندگان باشیم و قانون نگفته که تعداد باید کم شود.
عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: اخیرا عده‌ای از طلاب حوزه علمیه قم علیه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شعار داده‌اند و طوری گفته‌اند که گویا ایشان را در استخر فرح از بین برده‌اند که این هم نوعی اتهام به دیگران و هم ظلم به ایشان است.
کواکبیان گفت: این تذکر برادرانه را می‌دهم تا این آقایان از اینگونه افراطی‌گری دست بردارند.
 

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها