کد خبر : 8447 ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۳۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سالاری آنلاين – مدیران بازنشسته از صندلی‌ خود جدا شوند

دکتر مصطفی کواکبیان در صحن علنی مجلس ضمن گرامیداشت ۱۰ آذر روز مجلس و سالروز شهادت آیت‌الله مدرس، ۱۱ آذر سالروز شهادت میرزاکوچک‌خان جنگلی، ۱۲ آذر روز جهانی معلولان و همچنین سالروز تصویب قانون اساسی، اظهار داشت: امیدوارم همه نمایندگان و مسئولان اجرایی بتوانیم مدرس وار در خدمت مردم باشیم و با هرگونه فساد و […]

دکتر مصطفی کواکبیان در صحن علنی مجلس ضمن گرامیداشت ۱۰ آذر روز مجلس و سالروز شهادت آیت‌الله مدرس، ۱۱ آذر سالروز شهادت میرزاکوچک‌خان جنگلی، ۱۲ آذر روز جهانی معلولان و همچنین سالروز تصویب قانون اساسی، اظهار داشت: امیدوارم همه نمایندگان و مسئولان اجرایی بتوانیم مدرس وار در خدمت مردم باشیم و با هرگونه فساد و استبداد و امثال اینها مبارزه کنیم و ساده زیست باشیم.
به گزارش مردم سالاری آنلاین، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکر خود در مجلس گفت: یکی از قوانین بسیار مهم مجلس دهم، تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان بود، اما متاسفانه برخی از مدیرانی که محترم هم هستند نمی‌خواهند از صندلی‌هایشان جدا بشوند و راه را برای مدیریت جوانان باز کنند.
رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس افزود: به لطایف الحیل حتی گاهی به رهبری معظم هم نسبت می‌دهند که البته بیت رهبری این موضوع و این نسبت‌ها را تکذیب کردند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حالیکه الان نخست وزیرهای فرانسه و بلژیک کمتر از ۳۵ سال دارند، اما برخی از این مدیران داخلی بالای ۶۰ سال عمر دارند و باز نمی‌خواهند بروند.
عضو هیات رئیسه فراکسیون امید خاطرنشان کرد: اوایل جنگ تحمیلی، ما چهره‌ای مثل محمد جواد تندگویان را داشتیم که در ۲۸ سالگی هم وزیر شد، هم اسیر و هم شهید شد.
مصطفی کواکبیان افزود: خواهشم این است که هم رئیس جمهور محترم و هم کمیسیون‌های مجلس دقت کنند اگر خلأ قانونی و مشکلی وجود دارد موضوع به مجلس ارجاع، تا حل شود، درغیر این صورت انشاءالله دقت بکنیم که این قانون به نحو اکمل و احسنت اجرا شود و میدان هرچه بیشتر برای جوانان با نشاط و شاداب فراهم شود.
 

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها