کد خبر : 7569 ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سالاری آنلاين – نگاهی به سوابق فرمانده جدید قرارگاه خاتم

سعید محمد اسلامی که دهم مهرماه سال جاری طی حکمی از سوی سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب به سمت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) منصوب شد، از امروز و پس از برگزاری آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) فعالیت خود را به طور رسمی در این […]

سعید محمد اسلامی که دهم مهرماه سال جاری طی حکمی از سوی سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب به سمت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) منصوب شد، از امروز و پس از برگزاری آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) فعالیت خود را به طور رسمی در این مجموعه آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، سعید محمد متولد سال ۱۳۴۷ در تهران  و دارای مدرک تحصیلی دکترای مهندسی عمران ( گرایش راه و ترابری) از دانشگاه تربیت مدرس تهران در سال ۱۳۸۸ است. او  از سال ۱۳۶۶  به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد و دارای سوابق مدیریتی و اجرایی متعددی در شرکت‌ها و موسسات اقماری  قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و بنیاد تعاون سپاه است؛ وی از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۳ مدیرعامل گروه سپاسد – وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) بود.

از سوابق  علمی وی عضویت در انجمن تونل ایران از سال ۱۳۸۸ تاکنون، عضویت در هیأت علمی دانشگاه امام حسین (ع) از سال ۱۳۸۹ تاکنون و عضویت در نظام مهندسی استان تهران از سال ۱۳۷۵ تاکنون را می‌توان عنوان کرد.

فرمانده جدید قرارگاه خاتم الانبیا(ص) در سال ۲۰۱۴  موفق به کسب تندیس برنز جایزه بین المللی پروژه برتر در سطح مگا پروژه‌ها از انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) شد. همچنین کسب تندیس بلورین جایزه ملی پروژه برتر در سطح مگا پروژه‌ها از انجمن ملی مدیریت پروژه ایران در سال ۱۳۹۲، کسب لوح تقدیر جایزه تعالی منابع انسانی از انجمن ملی منابع انسانی ایران در سال ۱۳۹۳،کسب رتبه دوم در جایزه ملی مدیریت دانش (MAKE) در سال ۱۳۹۳؛کسب لوح تقدیر حامیان زمین از اجلاس جهانی حامیان زمین سال ۱۳۹۲؛کسب لوح تقدیر از وزیر نیرو در جشن خودکفایی صنعت سدسازی در سال ۱۳۹۱؛ برگزیده در همایش برترین مدیران جهادی در عرصه سازندگی کشور در سال ۱۳۹۴ دیگر جوایز و افتخارات کسب شده توسط دکتر محمد است.

محمد همچنین تالیف کتابهای «تاثیر الیاف فولادی در کنترل ترک‌های کششی بتن»، «مدیریت طرح‌های عمرانی»،«طراحی و اجرای روسازی بلوکی بتنی»، «انتخاب، طراحی و اجرای خط با دال بتنی در خطوط قطار شهری» و «بهسازی خاک با نگرشی ویژه به سدهای خاکی» و همچنین ترجمه دو کتاب «زمین شناسی مهندسی در کارست» و «کاربرد بتن غلطکی» را در کارنامه خود دارد.

به گزارش ایسنا، پیش از سعید محمد، سرداران عبادالله عبداللهی، ابوالقاسم مظفری شمس، رستم قاسمی، عبدالرضا عابد، محمدباقر قالیباف و محمد وفایی فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) را بر عهده داشتند.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها