کد خبر : 7952 ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۳۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشارکت اقتصاددانان در سیاستگذاری های اقتصادی دولت محقق می شود

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : مشارکت اقتصاددانان در سیاستگذاری های اقتصادی دولت محقق می شود پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. با دستور رئیس جمهور و تشکیل چهار کارگروه اقتصادی؛ مشارکت اقتصاددانان در سیاستگذاری های اقتصادی دولت محقق می شود با دستور رئیس جمهوری مبنی […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : مشارکت اقتصاددانان در سیاستگذاری های اقتصادی دولت محقق می شود
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

با دستور رئیس جمهور و تشکیل چهار کارگروه اقتصادی؛

مشارکت اقتصاددانان در سیاستگذاری های اقتصادی دولت محقق می شود


با دستور رئیس جمهوری مبنی بر تشکیل چهار کارگروه تخصصی در حوزه اقتصاد با حضور اساتید و نخبگان این حوزه، دور تازه ای از مشارکت اقتصاددانان در سیاستگذاری های اقتصادی دولت محقق می شود.


شناسه خبر: ۱۰۶۷۱۹ -


چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ – ۱۷:۱۹

درپی برگزاری جلسه رئیس جمهوری با اقتصاد دانان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دستور داد تا چهار کارگروه تخصصی در حوزه های اقتصاد کلان، بانکی ـ پولی، برنامه ریزی اقتصادی و حمایتی تشکیل شود. 

ریاست کارگروه های چهارگانه را به ترتیب دکتر دژپسند وزیر اقتصاد، دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی، دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر عهده خواهند داشت.
مسئولین هرکارگروه موظف به تشکیل کمیته های تخصصی در حوزه سیاستگذاری و تصمیم سازی مبتنی بر دیدگاه اقتصاددانان و پژوهشگران دانشگاهی خواهند بود.
هدف از تشکیل این کارگروه ها بهره گیری بیشتر از نظرات اساتید دانشگاه و نخبگان اقتصادی و مشارکت دادن ایشان در حوزه سیاستگذاری های اقتصادی دولت است.


شناسه خبر: ۱۰۶۷۱۹

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها

امیدواریم خبر ” مشارکت اقتصاددانان در سیاستگذاری های اقتصادی دولت محقق می شود” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها