کد خبر : 3504 ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت [ ۷:۲۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیات دولت تعداد دیگری از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : هیات دولت تعداد دیگری از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. هیات دولت تعداد دیگری از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد هیات وزیران در هشتمین جلسه بررسی […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : هیات دولت تعداد دیگری از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

هیات دولت تعداد دیگری از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد


هیات وزیران در هشتمین جلسه بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور که عصر یکشنبه به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد، تعداد دیگری از تبصره های این لایحه را تصویب کرد.

از جمله تبصره های مورد بررسی در این جلسه، می توان به اختصاص اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور با هدف ارتقای شاخص های علمی، پژوهش و فناوری به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پارک های علم و فناوری مستقر در استان، درخواست اجازه برای سازمان های توسعه ای در طرح های توسعه ای و زیربنایی با سقف مشارکت حداقل ۵۱ درصدی بخش خصوصی و تعاونی از صندوق توسعه ملی اشاره کرد.

معاون اول رییس جمهور در این جلسه ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولان، بر اهتمام دولت برای حل مشکلات معلولان و ایجاد فرصت های برابر برای بروز توانمندی های آنها مانند ورزشکاران افتخارآفرین، معلولان هنرمند، کارآفرین و نیز گسترش فرهنگ احترام به حقوق معلولان تأکید کرد.

دکتر جهانگیری همچنین از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا نسبت به پیگیری و تسریع در روند بررسی لایحه حمایت از معلولان در مجلس شورای اسلامی اقدام نماید.

وی در ادامه، با تأکید بر ضرورت مراعات استخدام ۳ درصد معلولان کشور، کمک به تهیه مسکن و ایجاد اشتغال برای این قشر را از برنامه های دولت برشمرد.

امیدواریم خبر ” هیات دولت تعداد دیگری از تبصره های لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها