کد خبر : 3258 ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت [ ۲:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش امام جمعه اصفهان به کنایه‌ها درباره فروریختن مسکن‌های مهر در زلزله کرمانشاه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به زلزله غرب کشور گفت: بهترین خلق خدا آنهایی هستند که به بندگان خدا کمک می‌کنند و خوشحالی را در یک خانواده گرفتار به وجود می‌آورند. به گزارش انتخاب، سید یوسف طباطبایی نژاد، با ابراز تسلیت به خاطر شهادت […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به زلزله غرب کشور گفت: بهترین خلق خدا آنهایی هستند که به بندگان خدا کمک می‌کنند و خوشحالی را در یک خانواده گرفتار به وجود می‌آورند.

به گزارش انتخاب، سید یوسف طباطبایی نژاد، با ابراز تسلیت به خاطر شهادت حضرت محمد(ص) و امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) و همچنین همدردی با زلزله زدگان غرب کشور اظهار کرد: پیش آمدهای اینچنینی مثل زلزله برای ما زندگان رخ می دهد، اما بهترین خلق خدا آنهایی هستند که به بندگان خدا کمک می کنند و خوشحالی را در یک خانواده به وجود می آورند.

وی افزود: باید از همه مردم کشور تشکر کرد چراکه همه آمدند و کمک کردند، اما باید بدانیم امروز زلزله زدگان بیش از هر چیز به پلاستیک نیاز دارند تا از بارندگی ها در امان باشند.

امام جمعه اصفهان با اشاره به برخی کنایه ها به مسکن های مهر تازه ساخته شده گفت: نباید فراموش کنید که قدرت زلزله ۷ و سه دهم ریشتر بوده است و زلزله سنگینی به حساب می آید امروز باید همه کمک کنیم تا خانه هایی محکم تر و ضد زلزله در کشور ساخته شود.

 

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها