کد خبر : 4351 ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۲۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پست و جایگاه مهم نیست / پرونده شما خوب بوده؛ تبریک می‌گویم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : یکی از مراجع عظام تقلید در دیدار شهردار سابق تهران گفت: پست و جایگاه مهم نیست بلکه ارائه خدمات مهم است باید در نظر داشته باشید خدمت به نظام، انقلاب و اسلام ارزش فراوانی دارد، پرونده شما خوب بوده و به شما در این زمینه تبریک می‌گوییم که سبب […]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یکی از مراجع عظام تقلید در دیدار شهردار سابق تهران گفت: پست و جایگاه مهم نیست بلکه ارائه خدمات مهم است باید در نظر داشته باشید خدمت به نظام، انقلاب و اسلام ارزش فراوانی دارد، پرونده شما خوب بوده و به شما در این زمینه تبریک می‌گوییم که سبب سعادت و پیشرفت شدید.

به گزارش فارس، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار محمدباقر قالیباف اظهار کرد: در این دنیا همه افراد آزمایش می‌شوند تا مشخص شود هر فردی از نظر عملکرد در چه جایگاهی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: خداوند عمل، اخلاق، ایمان، اعتقاد و باورهای درونی در طول زندگی را در نظر دارد و نسبت به باورها، اخلاق و اعتقاد انسان آگاه است.

این مرجع تقلید عنوان کرد: انسان باید به بررسی بپردازد که چه اندازه در این آزمون موفق بوده است. خداوند پیشامدهایی به وجود می‌آورد تا مشخص شود انسان‌ها چه اندازه اخلاص دارند.

وی با اشاره به پیروزی انقلاب گفت: با انقلاب جریانی به وجود آمد که اشخاص بهتر شناخته شوند؛ شما موفق از آزمون خارج شدید. پست و جایگاه مهم نیست بلکه ارائه خدمات مهم است. باید در نظر داشته باشید خدمت به نظام، انقلاب و اسلام ارزش فراوانی دارد و پرونده شما خوب بوده و به شما در این زمینه تبریک می‌گوییم که سبب سعادت و پیشرفت شدید.

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها