کد خبر : 1805 ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۴:۲۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم. پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید رییس‌ جمهور در پیامی درگذشت آیت الله حاج […]

از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری خبری داریم مبنی بر اینکه : پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید
پیشتر این خبر را برای شما درج میکنیم.

پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید


رییس‌ جمهور در پیامی درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید، از مبارزان و پیشگامان نهضت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.

متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم پرهیزگار حضرت آیت الله حاج علی اصغر مروارید از مبارزان و پیشگامان پرتلاش نهضت امام خمینی(ره)، موجب تالم و تاثر خاطر شد.

این عالم مجاهد در مقاطع سرنوشت ساز انقلاب اسلامی با تحمل سختی های فراوان، همواره حضوری آگاهانه و نقش آفرین داشت و برای تثبیت نظام و ترویج آرمان های اسلامی، از هیچ کوششی دریغ نکرد  و کارنامه پر افتخاری از خود برجا گذاشت.

اینجانب این ضایعه را محضر مقام معظم رهبری، علمای اعلام، حوزه های علمیه و بیت مکرم آن مرحوم تسلیت می گویم و برای آن مرحوم غفران واسعه الهی و همجواری با ائمه معصومین(ع) و برای عموم بازماندگان محترم صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایرانشناسه خبر: ۱۰۰۱۰۶

– رئیس‌جمهوری

– پيامها و نامه ها


امیدواریم خبر ” پیام تسلیت دکتر روحانی به مناسبت درگذشت آیت الله حاج علی اصغر مروارید” مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

منبع

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها