کد خبر : 3998 ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت [ ۹:۰۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۷۰ نفر در تجمعات اخیر گرگان دستگیر شدند

دادستان مرکز استان گلستان با اشاره به بازداشت ۱۷۰ نفر در آشوب‌های اخیر شهر گرگان گفت: با برهم زنندگان نظم عمومی و اقدام‌کنندگان علیه امنیت ملی هیچ‌گونه مماشاتی نمی‌شود. آفتاب‌‌نیوز : حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تجمعات و اغتشاشات اخیر علیه نظام، نظم عمومی و امنیت ملی […]

دادستان مرکز استان گلستان با اشاره به بازداشت ۱۷۰ نفر در آشوب‌های اخیر شهر گرگان گفت: با برهم زنندگان نظم عمومی و اقدام‌کنندگان علیه امنیت ملی هیچ‌گونه مماشاتی نمی‌شود.

آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تجمعات و اغتشاشات اخیر علیه نظام، نظم عمومی و امنیت ملی در شهر گرگان حدود ۱۷۰ نفر بازداشت شدند که همه این افراد با طی روند قانونی و صدور قرار روانه زندان شدند که تعدادی از آنها با آوردن وثیقه آزاد شدند و تعدادی نیز هنوز در زندان هستند تا به جرم آنها رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: از این تعدادی که دستگیر شدند تعدادی لیدر بودند که قطعا جرم آنها سنگین‌تر بوده و مجازات‌های سنگین‌تری نیز برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

دادستان گرگان خاطرنشان کرد: افرادی که در خیابان اقدام به شعار و تخریب اموال عمومی و دولتی کرده به جرائم آنها به صورت مجزا رسیدگی می‌شود و هیچ‌گونه مماشاتی با بر هم زنندگان نظم عمومی و آسایش مردم در کار نیست و همان‌طور که بارها گفته‌ایم امنیت مردم خط قرمز ماست و هیچ‌گونه مسامحه‌ای با این افراد در دستور کار نیست و به جرم تک تک این افراد رسیدگی می‌شود.

وی خانواده‌ها را به دقت بیشتر در رابطه با رفتار فرزندان توصیه کرد و گفت: پدران و مادران نقش خود را در کنترل و آگاهی بخشیدن به فرزندان ایفا کنند و رفتارهای اجتماعی مثبت و پرهیز از هنجارشکنی را به آنها بیاموزند.

خبرآنلاین 

منبع

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها